Մասնակցելու ենք ընտրություններին, որ ժողովուրդը իրական այլընտրանք ունենա․ Ավետիք ՉալաբյանԱրարատԲանկն արժանացել է Mastercard-ի «Excellence in Strategic Marketing մրցանակին Ակցիա դատախազության դիմաց՝ ի պաշտպանություն Կաթողիկոսի«Սևան» ՔԿՀ-ում կանխվել է կնոջ կողմից ամուսնուն թմրամիջոցի նմանվող զանգվածի փոխանցման փորձըՉկա որևէ իրավական պետություն, որտեղ քրեական գործ հարուցվի հաղթանակած գեներալի կամ հոգևոր առաջնորդի նկատմամբ.«Համահայկական ճակատ» շարժման անդամ Ի՞նչ կասեք Փաշինյանին, եթե ձեր դիմաց դուրս գաՈւմ վարչապետը ասում է «ֆաս», բոլորը գնում են այդ ուղղությամբ․ Նաիրա ԳևորգյանԸնդդիմության կազմակերպվածությունից է կախված լինելու սրանց «քաղաքական աղբանոց» շպրտելը… ԽաչատրյանՄենք միանշանակ հաղթելու ենք ընտրություններում․ «Ուժեղ Հայաստան»Կարևոր է ունենալ որակյալ մեծամասնություն. մեր ուժը նաև ներքին անկեղծության և մաքրության մեջ է. Դավիթ ՂազինյանՄի խումբ հավատավորներ նախաձեռնել են ստորագրահավաք՝ ի աջակցություն Հայ առաքելական եկեղեցուԻ տարբերություն հայաստանյան պաշտոնյաների և իրենց երեխաների` Սարգիս Կարապետյանը շրջում է Երևանում առանց թիկնապահների․ Ալեքսանյան ՀԱԿ-ն իր անվերապահ աջակցությունն է հայտնում եկեղեցունԵրևանում 31-ամյա տղամարդը գողացել է ավտոմեքենայի հայելու 21 զույգ ապակիներ․ նա կալանավորվել էՔՊ ներքին ընտրության արդյունքները շոկի են մատնել խմբակցության պատգամավորներին Սենց բան չեմ տեսել, որ իշխանությունը հայտարարի, թե «3մլն մարդու գրպան են մտել», բայց 7 ամսից ավելի որևէ քրգործ չհարուցվի. գնալու են ՀԷՑ-ը գերակա շահ ճանաչելու ճանապարհով. Ղազինյան Վենետիկի հանձնաժողովը խնդրել է վերացնել երկքաղաքացիության և մշտական բնակության ցենզերը․ փաստաբանԹոշակառուներին ստիպում են գնալ առևտրային տարածքներ և հետվճար «վաստակել»․ Հրայր Կամենդատյան Ալիևի պատասխանը Վենսին. Ռուբեն Վարդանյանին դատապարտեցին Գործող իշխանությունները մտադիր են ընտրություններից հետո բարձրացնել էլեկտրաէներգիայի սակագինը․ «Ուժեղ Հայաստան»
ՀԷՑ-ի կողմից հայցեր են գնացել ՏԿԵՆ-ի դեմ, բայց կառավարիչը հետ է վերցրել դրանք. Դրա իրավունքը չունի. Դավիթ Ղազինյան
Գործող իշխանությունները վախենում են Սամվել Կարապետյանից ու լրագրողներից, որովհետև լրագրողների շնորհիվ շատ ճշմարտություններ բացահայտվում են։ Այս մասին այսօր հրավիրված ասուլիսում ասաց «Ուժեղ Հայաստան» կուսակցության խորհրդի անդամ Դավիթ Ղազինյանը։
«Երեկ էլ ստիպված եղան խոստովանել, որ ՀԷՑ ՓԲԸ-ի կողմից վերցված վարկերի տոկոսները վճարում է սեփականատերը ու դա որևէ կապ չունի սահագնի հետ»։
Նա նշեց, որ սեփական թերացումներն արդարացնելու համար հայտարարվում է, որ ցանցը լավը չի։ «Հետաքրքիր է, որ ուղիղ հայտարարվում է, որ կառավարությունն իր պարտականությունը չի կատարել, այսինքն, տրված է կառավարման կառավարությանը, ու ստացվում է, որ կառավարության պատճառով ներդրումների պարտավորությունը չի կատարվում»։
Նա նաև տեղեկացրեց, որ ՀԷՑ-ի կողմից հայցեր են գնացել Տարածքային կառավարման և ենթակառուցվածքների նախարարության դեմ, որը կառավարիչը հետ է հետ է վերցրել։ «Այսինքն, ՀԷՑ-ն ունի սեփականատեր ու նա իրավունք ունի՝ ՀԷՑ-ի ու իր բարի համբավի համար դիմել դատարան, բայց ժամանակավոր կառավարիչը դրանք  հետ է վերցնում, որի իրավունքը չունի։ Այստեղ բարոյական խնդիր կա, դու ՀԷՑ-ի կառավարիչն ես, դու էլ պետք է պաշտպանես ՀԷՑ-ի բարի համաբավը»,-ասաց Ղազինյանը։