Երևան-Աշտարակ ավտոճանապարհին առգրավվել է 1 կգ 150 գրամ մարիխուանա․ հերթական խոշոր բացահայտումըՀարավային Կորեայի նախկին նախագահը դատապարտվել է ցմահ ազատազրկմանՀՀ-ում փետրվարի 18-ին արձանագրվել է «Չիկունգունիա տենդ» հիվանդության դեպք«Երաժշտություն հանուն ապագայի» հիմնադրամի «Հայ Վիրտուոզներ» ծրագրի կրթաթոշակառու Էդուարդ Դայանը արժանացել է Գրան Պրիի Զելենսկին հայտնել է Ռուսաստանի և ԱՄՆ-ի հետ հաջորդ բանակցությունների հնարավոր վայրըՍրտանց շնորհավորում եմ եզդիական համայնքին Սուրբ Նաբիի (Խըդըր Նաբիի) տոնի առթիվ․ Նարեկ ԿարապետյանՍպասվում են տեղումներ՝ լեռներում ձյան, նախալեռներում՝ անձրևի տեսքովԱմասիայում Ադրբեջանցիներ են վերադառնում, Երևանում սկանդալային կրակոցներ են․ Էդմոն ՄարուքյանԵՄ-ՀՀ հարաբերությունները շարունակում են խորանալ․ հայտարարությունՀրդեհ՝ Թումանյան փողոցում գործող սննդի կետերից մեկի նկուղային հարկումԵԽ պատգամավորը ԵՄ-ին կոչ է արել քայլեր ձեռնարկել Բաքվում պահվող հայ գերիների ազատ արձակման համարԵկեղեցու երկու հայցերն ընդդեմ Արամայիս Թախմազյանի դատարանն ընդունել է վարույթՋրանջատում՝ Երևանում․ հասցեներԱնտառապետը ձերբակալվել և ներկայացվել է նախաքննական մարմին. ոստիկանների բացահայտումըԻրենց` պարգևավճարներ, իսկ թոշակառուն չգիտի ինչպես ծախսի թոշակըԲովանդակային քննարկում՝ բաժանարար խոսույթի փոխարեն․ Շաքե ԻսայանՖեյսբուքի սրտկներից դուրս իրական կյանքն է, որտեղ փոփոխությունների սպասում կա և լինելու է փոփոխություն, լինելու է Ուժեղ Հայաստան. Մարիաննա ՂահրամանյանԹուրքիայի Արտգործնախարարը հայտարարեց, որ աջակցում են Փաշինյանին 149․658 դրամ արժողության ժամացույց, 249․430 դրամանոց նկար․ ինչ նվերներ է ստացել Սիմոնյանը ՄոսկայումԱդրբեջանական բենզին կգնե՞ք
Ջրանջատում՝ Երևանում․ հասցեներ
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. փետրվարի 19-ին որոշ հասցեներում ջրանջատումներ կլինեն.
-Շենգավիթ վարչական շրջանի՝ Գ. Նժդեհի, Բագրատունյաց, Շահամիրյան, Ֆրունզեի, Մայիսի 9-ի, Մխչյան, Կատովսկու, Մուսայելյան, Պատկանյան, Մադոյան, Արագածի, Օդեսայի, Բայդուկով, Հրազդանի, Լ.Խաչիկյան, Կողբի, Սմբատ Զորավարի, Ղարիբջանյան, Եղբայրության, Մանթաշյան, Մանանդյան, Շևչենկոյի, Նիզամու, Մասիսի, Զ․Եսայան, Հ․Հովսեփյան փողոցների և նրբանցքների, Ներքին Շենգավիթ և Նորագավիթ թաղամասերի, Վերին Շենգավիթ թաղ. 1-ին, 2-րդ, 10-րդ , 11-րդ փողոցների ու նրբանցքների, Եղ.Թադևոսյան փողոցի և նրբանցքի, Սևանի փողոցի և նրբանցքի, Արին-Բերդի փողոցի և նրբանցքների, Արցախի 4 նրբանցքի, Արտաշիսյան 39-ից-81, Չեխովի 1-ից-50, Արշակունյաց 36-330, Գորգագործների, Ս․Տարոնցի 1-ից-10 համարների և նրբացքներ՝ ժամը 10:00-24:00-ը,
Արաբկիր վարչական շրջանի Դեմիրճյան, Սարալանջ, Ա. Հովհաննիսյան/Ալիխանյան, Լեմկինի, Սարմեն, Զարոբյան, Ս.Կապուտիկյան, Անատառային, Մ. Բաղրամյան 4-26/3 շենքրի, Մ. Բաղրամյան 1 նրբանցքի, Մ. Սարյան 2, 14, 20/1 շենքերի, Արամի 5/1 շենք՝ ժամը 10:00-18:00-ը,
-Արաբկիր վարչական շրջանի Գրիբոյեդովի 1նրբանցքի, Արաբկիր 41, 43 փողոցների, Ն. Զարյան 17, 21, 23 կենտ համարի շենքերի, 50-70 տներ՝ ժամը 10:30-13:00-ը,
-Կենտրոն վարչական շրջանի Քրիստոփորի 20-40 տների, Նար Դոսի 22-36 շենքերի, Ռոստոմի փողոցի, Խորենացու 47, 47/1 շենքեր՝ ժամը 11:30-14:00-ը,
-Կենտրոն վարչական շրջանի Սբ. Գրիգոր Լուսավորչի, Ագաթանգեղոս, Լազո, Բրյուսով, Կաշեգործներ փողոցների, Արշակունյաց 1-6 շենքերի, Արշակունյաց 2 նրբանցքի, Ն. Բունիաթյան, Գետառ փողոցներ՝ ժամը 11:30-16:00-ը,